close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej
 • Aktualności

  Sekcja zawiera informacje o bieżącej działalności Konsulatu Generalnego RP w Manchesterze.

  Polonia w WB

  Tu uzyskasz wszystkie informacje o Polonii w Wielkiej Brytanii: listę organizacji polonijnych i najnowsze informacje o ich działalności.

  Konsulat

  Sekcja prezentuje informacje o Kierownictwie i strukturze Konsulatu Generalnego RP w Manchesterze. Tutaj znajdziesz też informacje o polskich placówkach w WB.

  Informacje konsularne

  Tu znajdziesz informacje konsularne, przepisy prawne, ostrzeżenia i porady. Dowiesz się też jak wystąpić o paszport.

 • AKTUALNOŚCI

 • 15 listopada 2017

  Konsul Generalny RP w Manchesterze serdecznie zaprasza dzieci do lat 13 wraz z rodzicami lub opiekunami na mikołajki.

  AKTUALIZACJA

  Maksymalna liczba uczestników zabawy została osiągnięta, w związku z czym lista została już zamknięta. Osoby, które wysłały zgłoszenie, otrzymają informacje e-mailem.

   

  Mikołajki odbędą się w sali przy Polskiej Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Manchesterze 10 grudnia 2017 r. w godzinach 14.00–17.00. Doskonałą zabawę mikołajkową zapewnią animatorzy, a gość specjalny – nie kto inny jak Święty Mikołaj – obdaruje upominkiem każde dziecko. Podczas zabawy nie zabraknie słodkości dla jej najmłodszych uczestników. Dorosłych zaś zapraszamy na kawę lub herbatę.

   

  Wstęp na zabawę mikołajkową jest bezpłatny, niemniej jednak liczba osób jest ograniczona. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 1 grudnia 2017 r. do godz. 16.15 na załączonym formularzu przesłanym na adres poczty elektronicznej manchester.projekty@msz.gov.pl (potwierdzenia przybycia w innej formie nie będą przyjmowane).

   

  Zgłoszenia udziału w Mikołajkach będą przyjmowane do 1 grudnia 2017 r. lub do momentu uzyskania maksymalnej liczby uczestników zabawy.

   

   

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: